Легіон «Свобода России» закликав мешканців бєлгорода тікати

Наслідки прямого влучання російської ракети з бєлгорода у житловий будинок в Харкові. Фото: Сергій Бобок / Харків Times

Військові бійці з путінським режимом Легіон «Свобода России», Російський добровольчий корпус та Сибірський батальйон закликали мешканців російського бєлгорода тікати й заявили про намір «нанести вогньове ураження» по бєлгороду й курську.

Про це Харків Times дізнався із заяви Легіону на його офіційній сторінці у Facebook.

Автори заяви цілком справедливо зазначили, що російська армія розміщує свої вогньові позиції серед житлових будинків бєлгородців та веде звідти обстріли Харкова й інших українських населених пунктів.

«Путінські вбивці завдають масованих ударів по мирним українським містам, виставляючи свої позиції між вашими будинками, школами ваших дітей та держустановами. Щодня десятки простих невинних людей (переважно жінок та дітей) гинуть від обстрілів із Білгорода. Обстріл України з території Білгорода має зупинитися!», – йдеться у заяві.

Російські борці з путінізмом заявили, що у зв’язку з цим «змушені завдати вогневе ураження по військових позиціях, які розміщені в містах Бєлгород і Курськ».

«Щоб уникнути жертв серед цивільного населення, ми закликаємо всіх негайно залишити міста. Місцеву владу ми закликаємо зберігати людські життя та розпочати евакуацію з міст Курщини та Бєлгородщини», – підсумували автори заяви.

Як повідомляв Харків Times, наприклад, вчора у селище Новий Коротич «прилетіли» три ракети С-300 з російської бєлгородчини, зруйнувавши будівлі. На щастя, цього разу люди не постраждали.

Внаслідок ракетної атаки з російського бєлгорода 23 січня у Харкові загинули 11 людей. Тіла сімох з них, включно із восьмирічною дівчинкою та її мамою, рятувальники дістали з-під завалів звичайної житлової багатоповерхівки в селищі Жуковського. Ракети С-300 на Харків спрямували з бєлгородської області рф.