У Харкові завершені пошукові роботи на місці влучання російської ракети у житловий будинок

Фото: Харків Times

Пошукові роботи на місці влучання російської ракети С-300 у житлову п’ятиповерхівку на вулиці Академіка Проскури в Харкові завершені. На місці робіт знайдено п’ять тіл загиблих харківців, серед яких восьмирічна дівчинка та її мати. Ще п’ятеро загинули не під завалами.

Про це Харків Times повідомили у Головному управлінні ДСНС області.

Сьогодні, 24 січня, під завалами знайшли останні два тіла – дев’яте та десяте – це немолоде подружжя, знайдено також тіла двох їхніх собак.

«Рятувальники розчищали завали, прибирали та демонтували аварійні конструкції. За допомогою важкої інженерної техніки протягом 2-х днів прибрано 160 тон будівельного сміття», – йдеться у повідомленні ДСНС.

Надзвичайникам вдалося врятувати 28 людей.

Як повідомляв Харків Times, про перших трьох загиблих у Харкові від російського ракетного обстрілу 23 січня було відомо практично одразу. Потім надійшла сумна новина про смерть у лікарні двох жінок, які отримали поранення, не сумісні з життям. Коли ж почали розбирати руїни знищеного під’їзду п’ятиповерхівки у селищі Жуковського, знайшли тіло шостої загиблої – 21-річної дівчини. Сьомою загиблою виявилася молода жінка, а восьмою знайшли її восьмирічну доньку. І ось сьогодні подружжя із двома собаками завершило цей сумний мартиролог.