Звинувачену в держзраді суддю Уханьову нарешті звільнили з посади

Фото з відкритих джерел

Вища рада правосуддя нарешті звільнила з посади підозрювану в державній зраді одіозну суддю Вовчанського суду Харківської області Ірину Уханьову.

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

«Нагадаємо, суддя добровільно пішла на співпрацю з російськими загарбниками, які окупували м. Вовчанськ. Завдяки її сприянню було утворено незаконний судовий орган — «Волчанский районный суд Харьковской области». Зрадниця обійняла у ньому посаду «председателя», – йдеться у повідомленні.

Наразі Уханьову мають судити вже за двома звинуваченнями у державній зраді.

Але Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення про притягнення Уханьової до дисциплінарної відповідальності та застосування дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади лише у січні 2024 року.

І от сьогодні, 27 лютого, суддю-зрадницю, яка давно встигла втекти до своїх хазяїв у росію, нарешті з посади звільнили. Повільно мелють млини українського правосуддя.

Як повідомляв Харків Times, наприкінці січня Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя нарешті ухвалила рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності та застосування дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади щодо судді Вовчанського районного суду Харківської області Ірини Уханьової.

На той час Уханьова отримала вже дві заочні підозри в державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).