Напередодні нового року в Харкові нагородили нацгвардійських кошлатих побратимів (фото)

Фото: 5 Слобожанська бригада НГУ

Напередодні нового року в 5-й Слобожанській бригаді НГУ Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України нагородили сімох службових собак та їхніх бойових побратимів – кінологів бригади. Нагородження пройшло у середмісті Харкова, біля Дзеркального Струменю.

Про це Харків Times повідомив прес-офіцер 5 Слобожанської бригади НГУ Дмитро Брук.

Зокрема, медаллю для службових собак «За віддану службу» 3 ступеня Командувача Національної гвардії України нагороджено:

службового собаку по кличці Вета

службового собаку по кличці Отті.

Медаллю для службових собак «За віддану службу» 2 ступеня Командувача Національної гвардії України нагороджено:

службового собаку по кличці Ерік

службового собаку по кличці Аморек

службового собаку по кличці Дельта

службового собаку по кличці Джукі.

Медаллю для службових собак «За віддану службу» 1 ступеня Командувача Національної гвардії України нагороджено службового собаку по кличці Антей.

«Також грамотами та подяками начальника Східного територіального управління Національної гвардії України були нагороджені кінологи 5-ї Слобожанської бригади НГУ», – йдеться у повідомленні.

З цієї нагоди постійні партнери та друзі нацгвардійців подарували кошлатим воїнам сухий корм, нашийники, повідці, вітаміни, теплі лежаки та іграшки для тренувань.

Як повідомляв Харків Times, на початку листопада шестирічний бельгійський вівчар Ірбіс та його бойовий побратим лейтенант Дмитро Кириченко протягом одного чергування не пропустили до Харкова два вантажі зброї та вибухівки.