На ремонт укриття в харківському театрі витратять 800 000 грн

Депутати Харківської міської ради на сесії 1 грудня внесли зміни у бюджет міста на 2023 рок. Згідно з рішенням буде збільшено кількість коштів на освіту и виділено гроші на ремонт укриття в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. В. Лисенка.

Про це Харків Times повідомили в Харківській міськраді.

Як повідомили в Департаменті бюджету і фінансів, зміни до бюджету обумовлені необхідністю приведення обсягів міжбюджетних трансфертів у відповідність до постанови Кабміну та розпорядження начальника Харківської ОВА, згідно з якими передбачене збільшення освітньої субвенції на 6,6 млн грн та перерозподіл субвенції на здійснення переданих видатків у сфері освіти в обсязі 28,2 млн грн.

Крім того, передбачено 800 тис. грн для проведення капітального ремонту приміщень підвалу (протирадіаційного укриття) в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. В. Лисенка.

Як повідомляв Харків Times, суд зобов’язав підприємство, на балансі якого знаходиться укриття, розташоване по вулиці Єнакіївській у Немишлянському районі Харкова, навести лад у сховищі.