Суд зобов’язав навести лад в укритті у Немишлянському районі Харкова

Фото: ЛБ

Підприємство, на балансі якого, знаходиться укриття, розташоване по вулиці Єнакіївській у Немишлянському районі Харкова, має навести лад у сховищі. Відповідне рішення виніс  Харківський окружний адміністративний суд.

Про це Харків Times повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

З позовом до суду звернулися співробітники Немишлянської окружної прокуратури м. Харкова. Це сталося після того, як підприємство-балансоутримувач проігнорувало припис рятувальників, які виявили у сховищі чисельні порушення. За фактом перевірки встановлено, що приміщення площею 170 кв. метрів, розраховане на 200 осіб, не придатне для перебування людей.

“Зокрема, встановлено, що укриття не забезпечено системами пожежного захисту, зобов’язано привести у робочий стан трубопровід систем водопостачання, системи каналізації та опалення, укомплектувати споруду протипожежним інвентарем.”, – розповіли у прокуратурі.

Однак підприємство так і не усунуло порушення та не привело захисну споруду у належний для використання стан. Це стало підставою для звернення до суду, який зобов’язав підприємство усунути всі недоліки захисної споруди.

Як повідомляв Харків Times, наприкінці червня 2023 року за неналежний стан сховищ звільнили з посади начальника Управління цивільного захисту Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Олександра Пушкарьова та оголосили догану директору департаменту Валентину Топчію.