У Харкові облаштували всі комунальні укриття – влада

Фото: Харківська міськрада

Влада Харкова стверджує, що всі укриття у місті, які знаходяться в комунальній власності, на другому році війни нарешті упорядкували.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міській раді із посиланням на мера міста Ігоря Терехова.

«Укриття комунальної форми власності впорядковані»,- заявив він в інтерв’ю спецпроєкту Українського Радіо Харкова «Майдан свободи».

В укриттях комунальники прибрали сміття, провели світло, встановили лавки, вогнегасники та ємності з питною водою.

Але є й «деякі проблеми, які треба вирішувати». Місту в місті належать не всі укриття.

«Є укриття, які не належать місту. Вони державні або комерційні. На жаль, з ними є певні труднощі, і їм треба дати лад. Наприклад, це укриття державних підприємств, які почали процедуру банкрутства», – зазначив Терехов.

Що ж, маємо надію, з цими проблемами також розберуться, і не через ще півтора роки.

Як повідомляв Харків Times, у червні в етері національного телемарафону Терехов заявив, що непридатними до використання в місті є лише 6% укриттів та пообіцяв «протягом місяця привести їх у належний стан». Тоді навіть було звільнено начальника Управління цивільного захисту Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Олександра Пушкарьова та оголошено догану директору департаменту Валентину Топчію.

У серпні за вимогою Харківської обласної прокуратури Харківський окружний адміністративний суд виніс рішення, згідно з яким підприємство, на балансі якого, знаходиться укриття, розташоване по вулиці Єнакіївській у Немишлянському районі Харкова, зобов’язане навести лад у сховищі. У нас наразі немає відомостей, чи виконало підприємство рішення суду.