У Куп’янську поліцейські виїжджають на місця обстрілів на трофейному «Тигрі»

Фото: Сергій Болвінов/Facebook

Російський армійський автомобіль підвищеної прохідності «Тигр», який захисники України затрофеїли у окупантів в Харкові, зараз слугує куп’янським правоохоронцям. Позашляховик возить оперативників і слідчих на місця прильотів у Куп’янську, який росіяни після своєї ганебної втечі щодня тероризують вогнем.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення начальника слідчого управління ГУ Нацполіції У Харківській області Сергія Болвінова.

За його словами, правоохоронці виїжджають на фіксацію наслідків російських обстрілів на броні лише в окремих випадках, бо ворог прагне поцілити саме в таку техніку. Тож “Тигр” є бажаною ціллю для окупантів. Та водночас захищає українських правоохоронців.

«Але саме на такому транспорті найбільше шансів зберегти життя поліцейських. Бо росіяни під час кожного обстрілу використовують ту саму тактику – спочатку пускають ракети, потім чекають на приїзди поліції та рятувальників і починають бити «Градами» вже прицільно по людях. Ще одна небезпека – нерозірвані боєприпаси.», – розповів Сергій Болвінов.

Він впевнений, що такі автомобілі потрібні не тільки військовим, але і поліцейським – для виїздів на місця обстрілів та задля евакуації.

Місцеві мешканці до трофейного «Тигра» вже звикли – та він вже й виглядає як український.

Як повідомляв Харків Times, у Харківській області ЗСУ затрофеїли ворожий “Сонцепек” та “Тунгуску”.

Фото: Сергій Болвінов/Facebook