Харків має намір побудувати підземну школу в Індустріальному районі

Фото: Сергій Бобок / Харків Times

У Харкові готуються побудувати в Індустріальному районі міста підземне укриття на 450 дітей, яке фактично буде повноцінною підземною школою.

Про це сьогодні,1 вересня, заявив мер Харкова Ігор Терехов, повідомив кореспондент Харків Times.

За його словами, це перше укриття, яке відповідатиме оновленим Державним будівельним нормам, і для його будівництва вже розробили проєктно-кошторисну документацію. За попередніми підрахунками, реалізація такого проєкту коштуватиме 56 млн гривень.

«Це значні фінансові ресурси, але ми підемо на це, оскільки розуміємо, що дітям треба вчитися. Дуже хочу, щоб ми почали вже цього року, бо є запит на очне навчання. Наші будівельники запевняють, що зможуть це зробити за три місяці, але існують ще тендерні процедури», – зазначив мер.

Він також сказав, що місто вже обрало місце для цього укриття – на території однієї зі шкіл Індустріального району. Згодом такі «підземні школи» з’являться в усіх районах Харкова.

Школа в метро. Фото: Харків Times

Як повідомляв Харків Times, з понеділка, 4 вересня, трохи більше тисячі харківських дітей почнуть очне навчання у «метрошколі», класи якої облаштовані на п’яти станціях Харківського метрополітену.

1 вересня в одному з переходів метро пролунав перший дзвоник для харківських першокласників.