У Харкові пролунав перший дзвоник (фото)

Фото: Сергій Бобок / Харків Times

Сьогодні, 1 вересня, в одному з переходів Харківського метрополітену лунав перший шкільний дзвоник для харківських дітей.

Про це розповів кореспондент Харків Times з місця події.

Все було майже так само, як кожного року до 24 лютого 2022: шкільна лінійка, нарядні малюки, яскраві вишиванки, урочисті старшокласники, радісні вчителі з квітами та розчулені батьки. От тільки не було ані зелених дерев і яскравих клумб навкруги, ані неба над головою, ані шкільних будівель позаду. Дзвоник лунав для першокласників та старшокласників не однієї, а багатьох міських шкіл… у переході метро.

Але в цих дітлахів у пам’яті залишиться свято. Колись, коли вони поведуть до школи вже своїх дітей, то розповідатимуть їм, як танцювали та махали ручками у тому переході, як зав’язувалися перші шкільні дружби, перші симпатії (кулька? це мені?!), як лунав той дзвоник, відбиваючись від кам’яних стін і як світилися вікна «метрошколи» там, вгорі, над платформою метро. І як щаслива, яскрава шкільна лінійка починалася хвилиною мовчання у пам’ять тих, хто загинув, аби зробити це свято можливим.

Дякуємо ЗСУ, що захищають цю «метрошколу» та всі інші школи України, де сьогодні попри війну лунав перший дзвоник!