З Куп’янського району хочуть примусово евакуювати дітей

Ілюстраивно фото

Понад півтисячі дітей залишаються під обстрілами у прифронтових населених пунктах Харківської області. Влада має намір провести примусову евакуацію дітей з небезпечних територій.

Про це Харків Times довідався з коментаря керівника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова у нацмарафоні “Єдині новини”.

Очільник області нагадав, що триває обов’язкова евакуація мирних мешканців з прифронтових міст та сіл на Куп’янському напрямку, які щоденно тероризують вогнем росіяни. За його словами, за перші 2 дні в безпечні місця вивезено 33 людини.

“Розглядаємо питання примусової евакуації дітей з небезпечних районів, в тому числі з м. Куп’янськ. Там, за нашими даними, залишилося 523 дитини.”, – повідомив Олег Синєгубов.

Чиновник запевнив, що всі евакуйовані отримують гуманітарну допомогу та тимчасове житло. Зарезервовані місця для проживання в Харкові та за межами Харківської області.

Як повідомляв Харків Times, через постійні російські обстріли, внаслідок яких гинуть мирні мешканці, на деокупованих територіях Куп’янського району Харківської області проведуть обов’язкову евакуацію населення. У безпечні місця мають виїхати мешканці 37 населених пунктів Куп’янщині.