У Харківському метрополітені готують класи для школярів

Влада Харкова має намір цього року організувати навчальний процес для школярів за змішаною формою. Для цього у Харківському метрополітені готуються класи.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міськраді з посиланням на коментар очільника міста Ігоря Терехова в ефірі національного телемарафону.

За словами мера, організація очного навчання відбувається за запитом батьків.

«Я проводжу зустрічі з батьками і бачу, що є запит на навчання офлайн та онлайн, і ми повинні зробити так, щоб усі побажання були виконані. Найбезпечніше місце – це метрополітен. 160 тисяч харків’ян з початку війни перебували в метро. Дуже просто було б залишити лише систему освіти онлайн, але я бачу запит від батьків, тому робитимемо все необхідне, щоб з 1 вересня почати комбіновану систему навчання, а дітям і батькам було спокійно», – зазначив мер Харкова.

Мер повідомив, що діти навчатимуться в метро три-чотири рази на тиждень, позмінно та почергово. У класах облаштують системи рекуперації повітря, освітлення, туалетні кімнати. До станцій метро школярів підвозитиме спеціальний автобус. Крім того, учнів безкоштовно годуватимуть.

Ігор Терехов підкреслив, що навчальний процес не заважатиме мешканцям міста під час ракетної небезпеки використовувати метрополітен як укриття.

Як повідомляв Харків Times, Харківська міська рада 13 липня нарешті погодилася показати журналістам укриття, які є у школах міста. Але при цьому визнала, що ці укриття є «простішими» та не годяться для навчання дітей з огляду на безпекову ситуацію.

До 1 вересня 2023 року планують підготувати 85 укриттів у школах Харкова.