У школах Харкова до 1 вересня підготують 85 укриттів – Терехов

Червень 2023 року. Фото: Харків Times

У Харкові в новому навчальному році планують запровадити комбіновану форму навчання: онлайн і офлайн. Для цього до 1 вересня мають намір підготувати 85 укриттів у школах Харкова.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міській раді з посиланням на коментар мера міста Ігоря Терехова в ефірі національного телемарафону.

За його словами, у школах Харкова підготували 51 укриття, в процесі підготовки – 21 укриття.

«Це те, що ми робимо коштом міського бюджету. Також залучили спонсорів, наш соціально відповідальний бізнес, і до 1 вересня підготуємо загалом 85 укриттів, які, за результатами обстеження з ДСНС, відповідають необхідним нормам. Вчитимемо дітей офлайн з дозволу та за бажанням батьків, для всіх інших буде організоване онлайн-навчання. Ми виважено підходимо до цього процесу», – наголосив мер Харкова.

Також Ігор Терехов повідомив, що через обстріли армією рф 50% шкіл у місті зруйновані. Над їх відновленням ведеться робота.

Раніше влада Харкова повідомляла, що непридатними до використання є лише 6% наявних у місті укриттів та обіцяє за місяць і їх привести до ладу.

13 червня, під час ХVІ позачергової сесії Харківської міської ради 8-го скликання депутати підтримали рішення додатково виділити 47 млн грн на проведення капітальних ремонтів та облаштування укриттів у закладах освіти.

Як повідомляв Харків Times, 7 липня Рада оборони Харківської області прийняла рішення про дозвіл на повернення учбових закладів до очної форми навчання. Це рішення було прийняте без урахування наявних укриттів.

12 липня, під час брифінгу у ХОВА  т.в.о. начальника ГУ ДСНС України у Харківській області Сергій Чабань, тільки 82 укриття у навчальних закладах області відповідають вимогам безпеки.