На Харківщині за знущання над мирними мешканцями судитимуть військового рф

Фото: Харківська обласна прокуратура

Слідчі передали на розгляд суду справу на російського військового, який знущався над подружжям в одному з захоплених населених пунктів Ізюмського району Харківської області. Російський покидьок побив чоловіка та чинив сексуальне насильство щодо жінки.

Про це Харків Times повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

За інформацією слідства, відповідатиме перед законом 35-річний командир розрахунку ГРВ 1-ого стрілецького батальйону 202-го стрілецького полку мобілізаційного резерву 4-ої окремої мотострілкової бригади 2-го армійського корпусу 8-ої загально-військової армії південного військового округу зс рф з позивним «Бублік».

Наприкінці серпня минулого року, перебуваючи в одному з окупованих населених пунктів на території Ізюмського району, російський окупант зупинив автомобіль з подружжям. Він запропонував чоловіку та жінці придбати у нього пальне, розуміючи, що внаслідок окупації місцеве населення має проблеми з постачанням необхідних товарів.

Подружжя приїхало за місцем проживання російського військового за пальним, проте поїхати додому він їм не дозволив.

Обвинувачений разом з представниками НЗФ «ЛНР» змусили подружжя піти до підвалу, погрожуючи вогнепальною зброєю.

Перебуваючи позаду, російський військовий наніс удар прикладом автоматичної вогнепальної зброї по тильній частині голови чоловіка, внаслідок чого останній втратив свідомість та впав біля підвалу.

Скориставшись моментом, коли російський військовослужбовець відволікся, жінка побігла в сторону вхідних воріт та намагалася сховатися за автомобілем. Проте російський військовий помітив її, схопив за волосся та потягнув по землі до будинку.

Спочатку обвинувачений наказав жінці роздягнутись, зняв з себе одяг та почав чинити сексуальне насильство щодо неї. Потерпіла просила окупанта припинити чіпати її. Підозрюваний розлютився та сказав, що якщо вона буде чинити опір, він розстріляє її чоловіка.

У цей час чоловік потерпілої прийшов до тями та пішов шукати дружину. Він зайшов до будинку та завадив російському військовому довести спробу зґвалтування до завершення.

Військовий зс рф розлютився ще більше та наказав негайно піти з будинку подружжю.

Російського покидька заочно судитимуть за фактом порушення законів та звичаїв війни, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України). Наразі обвинувачений перебуває у розшуку. Його справу розглядатимуть у Балаклійському районному суді Харківської області.

Як повідомляв  Харків Times, слідчі ідентифікували особу російського військового, який під час окупації Ізюмського району чинив насильницькі дії відносно місцевого подружжя. Він побив чоловіка, намагався зґвалтувати жінку і тягнув її по землі за волосся.