Тягнув жінку по землі за волосся – слідчі встановили особу ще одного російського ката

Фото: СБУ

Слідчі ідентифікували особу російського окупанта, який знущався над подружжям в одному з захоплених населених пунктів Ізюмського району Харківської області. Російський покидьок побив чоловіка та намагався згвалтувати його дружину.

Про це Харків Times довідався з повідомлень Харківської обласної прокуратури та управління СБУ в області.

Досудове розслідування встановило, що наприкінці серпня минулого року в одному з окупованих населених пунктів на Ізюмщини рашист зупинив автомобіль з подружжям. Він запропонував чоловіку та жінці придбати у нього пальне, розуміючи, що внаслідок окупації місцеве населення має проблеми з постачанням необхідних товарів.

Подружжя приїхало за місцем проживання російського військового за пальним, проте поїхати додому він їм не дозволив. Рашист разом з бойовиками так званої «ЛНР» змусили подружжя піти до підвалу, погрожуючи вогнепальною зброєю.

Під час конвоювання до підвалу окупант вдарив прикладом чоловіка по потилиці, внаслідок чого той втратив свідомість та впав на землю. Перелякана жінка побігла в сторону вхідних воріт та намагалася сховатися за автомобілем. Проте російський військовий помітив її, схопив за волосся та потягнув по землі до будинку.

“Спочатку підозрюваний наказав жінці роздягнутись, зняв з себе одяг та почав чинити сексуальне насильство щодо неї. Потерпіла просила окупанта припинити чіпати її. Підозрюваний розлютився та сказав, що якщо вона буде чинити опір, він розстріляє її чоловіка.”, – розповіли в прокуратурі.

Кат припинив сексуально насильство, коли побачив у будинку чоловіка потерпілої. Той прийшов до тями і пішов шукати дружину. Після цього подружжю вдалося повернутися до додому. Живими, але ушкодженими – експертиза підтвердила, що жінка отримала травми внаслідок насильства з боку рашиста, повідомили у СБУ.

Черговим катом виявився 34-річний Андрій Бублєв з позивним «Бублік». Він командир розрахунку ГРВ 1-ого стрілецького батальйону 202-го стрілецького полку мобілізаційного резерву 4-ої окремої мотострілкової бригади 2-го армійського корпусу 8-ої загально-військової армії південного військового округу зс рф.

Слідчі заочно повідомили йому про підозру у порушенні законів та звичаїв війни, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України).

Як повідомляв Харків Times, співробітники СБУ оприлюднили перехват телефонної розмови російського окупанта, який зізнається, про страти полонених звірячим способом. Рашисти перерізають горло українцям.