На Харківщині 34 заклади освіти планують розпочати навчання за змішаною формою – Синєгубов

Ілюстративне фото

Укриття в усіх навчальних закладах Харківської області, що планують проводити очні заняття, перевірять на відповідність вимогам безпеки. В області 34 заклади освіти планують проводити навчання офлайн та онлайн.

Про це Харків Times довідався з повідомлення начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова.

“Наразі 11 закладів загальної середньої освіти Харківщини планують розпочати освітній процес за змішаною формою навчання. Але це стане можливим лише у разі відповідності укриттів вимогам безпеки. Те саме стосується і 18 закладів дошкільної та 5 закладів вищої освіти, які планують працювати за змішаним форматом.”, – розповів Олег Синєгубов.

Керівники закладів освіти, які мають намір відновити навчання в очній, а бо змішаній формі, мають повідомити про свої наміри правоохоронців та рятувальників, адже усі готові укриття мають пройти перевірку.

Як повідомляв Харків Times, 7 липня Рада оборони Харківської області прийняла рішення про дозвіл на повернення учбових закладів до очної форми навчання. Остаточне рішення про онлайн чи офлайн-форму навчання ухвалювати власники та керівники закладів.

За результатами перевірки стану укриттів в навчальних закладах Харківської області показала, що тільки 82 сховища відповидають вимогам безпеки, закріплених у ДБН В.2.2-5-97 Будинки і споруди. Захисні споруди цивільного захисту.