У Харкові засудили інформатора рф

До 8 років тюрми засуджено ворожого інформатора, який передавав представникам рф дані про розміщення Сил оборони у Харкові.

Про це Харків Times повідомив речник СБУ області Владислав Абдула.

“Правоохоронці встановили, що зловмисник передавав російським загарбникам місцезнаходження сил ЗСУ, озброєння, транспортних засобів, а також повідомляв методи виконання військовослужбовцями їх завдань.”, – повідомив Владислав Абдула.

За інформацією слідства, зловмисник “зливав” ворогу інформацію за допомогою телефона. Гаджет з доказами злочинної діяльності в нього вилучили під час затримання.

Ворожий інформатор не приховував свої проросійські погляди. Він неодноразово виправдовував розв’язану росією війну проти України і схвалював дії окупантів.

Суд визнав зловмисника винним за ч. 2 ст. 114-2 (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ) та ч. 1 ст. 436-2 (Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Як повідомляв  Харків Times, 5 років позбавлення волі отримав 53-річний мешканець Салтівки, який у соцмережах повідомляв, де у Харкові розташовуються українські підрозділи ППО.