У Дергачівському районі Харківщини «недоброчесні громадяни» викидають на смітник гуманітарну допомогу (відео)

Скріншот відео: В'ячеслав Задоренко/Facebook

У селищі Слатине Дергачівського району Харківської області комунальники виявили захаращений смітник та викинуті туди пакети з крупами та хліб з гуманітарної допомоги, яку мешканцям привозили волонтери.

Про це Харків Times повідомив голова Дергачівської міської військової адміністрації В’ячеслав Задоренко.

«Це відео зняли наші комунальники під час вивозу сміття у Слатиному. Сміттєві баки та територія навколо них завалені гуманітарною допомогою! Рис, крупи, борошно, хліб та багато іншого люди просто викидають на смітник замість того, щоб відмовитись від неї або передати тим, кому цих продуктів може дійсно не вистачати!» – обурюється Задоренко.

За його словами, що з 2000 мешканців, які наявні у Слатиному зараз, за вивіз сміття платить лише третина, хоча за тарифом це – 29 гривень на місяць.

«Інші не тільки не уклали відповідні договори, але й дозволяють собі викидати гуманітарку на смітники. Це виходить за будь-які межі здорового глузду!» – каже начальник Дергачівської ВА.

Він пообіцяв «провести комплексну перевірку усіх подібних випадків та виявити винуватців».

«Тож, хочу звернутися до усіх недоброчесних громадян. Оскільки ви не поважаєте роботу волонтерів і комунальників, які привозять гуманітарну допомогу і прибирають за вами сміття, я надав розпорядження провести комплексну перевірку усіх подібних випадків та виявити винуватців. Жоден з винуватців більше не отримає ні граму допомоги. Місцеві програми надання будівельних матеріалів для відновлення пошкоджених домоволодінь на таких людей теж поширюватись не будуть. Не маєте поваги до оточуючих – не очікуйте, що оточуючі поважатимуть вас!», – заявив Задоренко.

Він також запевнив волонтерів та благодійників, що більшість мешканців громади їх поважають та цінують допомогу. А окремі негідники «будуть обов’язково покарані шляхом виключення з гуманітарних списків».

Як повідомляв Харків Times, у травні волонтери поважного благодійного фонду «Європейське серце України» звинуватили начальника Вовчанської військової адміністрації Тамаза Гамбарашвілі у зриві видачі гуманітарної допомоги більш, як 400 мешканцям прикордонного міста, що постійно піддається російським обстрілам. Спочатку начальник військової адміністрації не зміг чи не захотів організувати безпечну видачу гумдопомоги мешканцям, а потім взагалі заявив, що жителі Вовчанська її не потребують.