«Харківводоканал» завершив перекладку каналізаційного колектора на проспекті Гагаріна

Фото: КП "Харківводоканал"

Комунальне підприємство «Харківводоканал» завершило перекладку 600 метрів каналізаційного трубопроводу діаметром 1500 мм, яку замінювали на проспекті Гагаріна після масштабної аварії у червні. Монтажні роботи із заміни каналізаційного колектора закінчено у повному обсязі, бригади комплексу продовжують виконувати «супутні заходи».

Про це Харків Times повідомили у «Харківводоканалі».

«Наразі вийшли на фінальний етап виробництва. Зокрема, закінчили демонтаж тимчасових допоміжних конструкцій – паралельного трубопроводу з перекачування стоків, електричних та насосних агрегатів. Завдяки встановленню цього обладнання наші споживачі в процесі заміни колектора не відчули жодних змін та дискомфорту. Після виконання всіх необхідних технологічних процесів оновлена ділянка колектор знову функціонує у заданому режимі та перекачує колишній обсяг стоків», – розповів директора з виробництва комплексу «Харківводовідведення» Ігор Вороненко

За його словами, наразі продовжуються роботи супутнього характеру – благоустрій території проведення ремонтних робіт, зворотне засипання котловану піском та щебенем. До кінця серпня об’єкт мають передати дорожнім службам для подальшого асфальтування.

Як повідомляв Харків Times, 21 червня в Харкові перекрили рух транспорту проспектом Гагаріна на ділянці від вулиці Південнопроектної до проспекту Льва Ландау. Це було пов’язано з проведенням невідкладних ремонтних робіт. Після утворення на цьому місці глибокого провалля КП «Харківводоканал» проводило роботи по заміні каналізаційного колектора.