У Вовчанській громаді 5 родин з дітьми відмовляються від евакуації – Синєгубов

Ілюстративне фото

На Харківщині у прикордонній з рф Вовчанській громаді завершується евакуація родин з дітьми. Залишилося вивезти п’ять таких сімей.

Про це Харків Times довідався з коментаря начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова в телемарафоні «Єдині новини».

“З Вовчанського напрямку вивезли 184 дитини з батьками. На жаль, в нас ще залишається ще п’ять сімей, які всіляко пручаються і не хочуть виїжджати.”, – розповів Олег Синєгубов.

За його словами, з батьками, що відмовляються покинути рідні домівки, працюють правоохоронці, переконуючи виїхати у безпечні місця.

Синєгубов також повідомив, що раніше евакуювані мешканці прикордоння Харківщини поспішають повертатися додому, що дуже небезпечно.

“У нас є сумні приклади, коли евакуювали дітей з Куп’янського напрямку. І одна сім’я повернулася, щоб перекопати свій город тощо. Був прильот, і, на жаль, 14 річний хлопчик загинув на місці”, – розповів очільник області.

Начальник ХОВА запевнив, що всім евакуйованим “ми зможемо надати умови для тимчасового проживання, в тому числі для організації навчального процесу для дітей”.

Як повідомляв Харків Times, з прикордонної Вовчанської громади Харківської області евакуювали 184 дитини у супроводі дорослих.