Завершуємо евакуацію дітей з Вовчанської громади – Синєгубов (фото)

Фото: ХОВА

Завершується евакуація дітей з прикордонної Вовчанської громади Харківської області. Небезпечний район вже залишили 184 дитини у супроводі дорослих.

Про це Харків Times повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

«Із населених пунктів громади за активної участі волонтерських організацій евакуювали у безпечні райони Харківщини 48 дітей та 29 супроводжуючих осіб – це батьки чи опікуни. В тому числі 27 дітей та 15 батьків – безпосередньо з м. Вовчанськ. Частина сімей евакуювалися самостійно», – йдеться у повідомленні.

Начальник ХОВА запевнив, що «всі евакуйовані діти, їхні батьки або опікуни отримують гуманітарну та матеріальну допомогу від наших міжнародних партнерів». Тим, хто цього потребує, надається безкоштовне тимчасове житло.

«У тих населених пунктах громади, де була оголошена обов’язкова евакуація дітей, профільні служби працювали із кожною родиною, стосовно ще 5 сімей інформація перевіряється та триває робота», – зазначив Синєгубов.

Він подякував за допомогу «волонтерам, органам місцевого самоврядування, ДСНС, військовим, Національній поліції, Департаменту цивільного захисту ХОВА та усім, хто допомагає здійснювати евакуацію».

Як повідомляв Харків Times, Поліція Харківської області заявляє, що разом із волонтерами та гуманітарною організацією Червоного хреста евакуювали всіх дітей з прикордонної Вовчанської громади у Харківській області.