Поліція заявила про евакуацію всіх дітей з Вовчанської громади на Харківщині (фото)

Фото: Нацполіція

Поліція Харківської області заявляє, що разом із волонтерами та гуманітарною організацією Червоного хреста евакуювали всіх дітей з прикордонної Вовчанської громади у Харківській області.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

«Щодня громада піддається хаотичним обстрілам російських військ. Зруйновані будинки та інфраструктура. Місцевим мешканцям доводиться цілодобово ховатися від снарядів. Правоохоронці організовують безпечний виїзд людей та надають допомогу», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, вчора, 28 липня, поліцейські ювенальної превенції Чугуївського районного управління поліції Олександр Чигрінов та Юлія Денисенко евакуювали двох малих хлопчиків разом з матусями.

Не одразу вдалося вивезти з Вовчанська маму з 13-річним сином, бо жінка не погоджувалася залишати дім, але згодом її вдалося вмовити і тепер її дитина нарешті у безпеці.

З прикордонного села Стариця нарешті вивезли останню дитинку, яка там мешкала – півторарічного хлопчика, зрозуміло, з мамою. З берега на берег їх переправляли човном через те, що дорога замінована, а міст – зруйнований.

«Всі родини вже у безпеці», – запевняють правоохоронці.

Як повідомляв Харків Times, у середині липня Рада оборони Харківської області ухвалила рішення про обов’язкову евакуацію дітей із окремих дев’яти населених пунктів прикордонної з рф Вовчанської громади Чугуївського району. На той час евакуювати залишалося 194 дитини, 144 з яких мешкали у Вовчанську.