27 дітей з Харківщини вирушили на відпочинок до Польщі

Фото: kharkivoda.gov.ua

Вихованці дитячих будинків сімейного типу та діти, які проживають у Куп’янській громаді, яку російські окупанти щоденно тероризують вогнем, поїхали на оздоровлення до Польщі.

Про це Харків Times повідомили в Харківській ОВА.

Протягом відпочинку для дітей передбачено проведення різних розважальних заходів.

«Для дітей там буде і аквапарк, і атракціони. Окрім того, наприкінці серпня плануємо ще одну поїздку до Польщі. Зараз формуємо делегації і шукаємо змогу долучитися до нових проєктів», – наголосив начальник Куп’янської міської військової адміністрації Андрій Беседін.

Із дітьми їде декілька супроводжуючих, серед яких Світлана, яка разом з чоловіком виховує 8 дітей. Жінка везе на відпочинок семеро своїх дітей віком від 12 до 16 років, дві дівчини і п’ятеро хлопців. А найстарший залишився вдома з батьком.

Проект по оздоровленню  дітей Куп’янської громади – однієї з тих, що найбільше постраждала від російської агресії, реалізовано у межах Меморандуму про співпрацю Куп’янська та Прущ-Гданського.

Як повідомляв Харків Timesзавершується евакуація дітей з прикордонної Вовчанської громади Харківської області. Небезпечний район вже залишили 184 дитини у супроводі дорослих.