У Харкові підприємець організував парковку на самозахопленій ділянці

Ілюстративне фото

Один підприємець з Харкова був настільки спритний, що організував платну парковку на вулиці Академіка Павлова, не маючи жодного права займати цю ділянку міської землі. Це зацікавило правоохоронні органи й наразі підприємця вже повідомили про підозру за фактом самовільного зайняття земельної ділянки (ч. 1 ст. 197-1 КК).

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

«Дізнанням встановлено, що підприємець без будь-яких законних підстав зайняв земельну ділянку по вул. Академіка Павлова у м. Харкові для власних комерційних цілей. Вказана земля відноситься до земель житлової та громадської забудови. ФОП огородив земельну ділянку та облаштував пропускний пункт. За грошову винагороду він надавав послуги з паркування транспортних засобів», – розповіли в прокуратурі.

Ці дії спритного підприємця завдали місту Харкову чималої шкоди – майже 700 тисяч гривень, що підтверджено висновком судово-економічної експертизи. Тепер спритник обиратиме між величеньким штрафом або ж піврічним арештом.

Як повідомляв Харків Times, правоохоронці розслідують будівництво 39-річною предпринімателькою з Харкова міні-готелю на самозахопленій землі.