З напівзруйнованої російською авіабомбою багатоповерхівки у Ківшарівці відселили мешканців

Фото: ДСНС

Чотири під’їзди 5-поверхового будинку у смт Ківшарівка, поруч з яким розірвалася російська керована авіабомба, зазнали суттєвих руйнувань. З напівзруйнованої багатоповерхівки відселили мешканців.

Про це Харків Times довідався з коментаря начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова в етері телемарафону “Єдині новини”.

“З будинку відселено 17 людей. Усі вони забезпечені тимчасовим житлом. Завтра будуть проведені всі експертні дослідження щодо стану будинку, на основі яких буде ухвалюватися рішення щодо доцільності ремонту.”, – повідомив очільник області.

Синєгубов додав, що сьогодні, 27 липня, також ліквідують наслідки ракетного удару по смт Великий Бурлук. Там ракета влучила в будівлю, що не експлуатується. Внаслідок удару мирні мешканці не постраждали.

Як повідомляв Харків Times, у ніч на сьогодні, 27 липня, керована російська авіабомба КАБ-250 влучила поруч із багатоповерхівками у селищі Ковшарівка Куп’янського району Харківської області. У квартирі на першому поверсі п’ятиповерхівки з-під завалів діставали тіло 74-літньої жінки. Ще четверо мешканців цього ж будинку постраждали. У сусідній дев’ятиповерхівці гасили пожежу.

Правоохоронці Харківської області вже відкрили кримінальні провадження по ч. 1, ч. 2 ст. 438 КК України з приводу порушення законів та звичаїв війни російськими загарбниками 26 липня 2023 року.