Станція метро «Спортивна» у Харкові відкрита після фейкового «мінування»

Фото: ХарківTimes

Сьогодні, 27 липня, близько 12:30 у Харківському метрополітені була зачинена станція «Спортивна», а також переходи між нею та станцією «Метробудівників». До поліції надійшло повідомлення про її мінування. Наразі все вже відкрито.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

«Харківська поліція перевірила станцію метро  “Спортивна” після повідомлення про мінування. Працівники Управління вибухотехнічної служби вибухових речовин не виявили», – йдеться у повідомленні.

Останнім часом таких повідомлень значно поменшало, але всі ми ще пам’ятаємо часи, коли у Харкові щотижня щось «мінували» й усі такі повідомлення виявлялися хибними.

Як повідомляв Харків Times, сума збитків поліції на перевірку повідомлень про хибне мінування об’єктів у Харківській області за перше півріччя 2019 року становила 300 тисяч гривень. За відомостями Нацполіції області, тоді сума збитків підприємств, які евакуйовували людей через хибні повідомлення про замінування з 21 квітня 2019 року, становла понад 5 млн гривень. На той час хвиля фейкових «мінувань» просто затопила Харків.