У споживачів Харківщині зімняться реквізити оплати за розподіл газу

Фото: news.pn

З 1 липня замість АТ “Харківгаз” забезпечувати мешканців регіону “блакитним паливом” буде інша компанія. Це пов’язано з тим, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, скасувала ліцензію “Харківгазу”.

Про це Харків Times довідався з рішення НКРЕКП.

Відповідне рішення Нацкомісія прийняла 28 червня 2023 року.

Згідно з документом, “Харківгаз” має передати гроші та майно товариству з обмеженою відповідальністю “Газорозподільні мережі України” для того, щоб воно виконало невиконані “Харківгазом” зобов’язання за попередні роки. Зокрема, передаватимуться вузли обліку природного газу до 31 грудня 2023 року.

Тепер послуги з розподілу газу на території Харкова та усіх семи районів області надаватиме Харківська філія ТОВ “Газорозподільні мережі України”, повідомив новий оператор у Facebook.

За інформацією компанії, вони забезпечуватимуть газом мешканців Богодухівського, Ізюмського, Красноградського, Куп’янського, Лозівського, Чугуївського та Харківського районів Харківської області.

Також повідомляється, що жодних змін щодо тарифів чи обслуговування клієнтів не буде, але з 1 липня 2023 року оплату послуг потрібно здійснювати за новими реквізитами, які будуть вказані у платіжках.

Як повідомляв Харків Times, група Нафтогаз заявила про інтеграцію до своєї структури АТ «Харківміськгаз»