На Харківщині на покос трави планують витратити майже 5 млн грн

У Харківській області на об’єктах та прилеглих територіях Шебелинського відділення з видобутку газу планують витратити на покос та прибирання трави 4,68 млн грн. Закупівлю цієї послуги оголосило Акціонерне товариство “Укргазвидобування” в особі філії “Шебелинкагазвидобування”.

Про це Харків Times довідався з повідомлення Харківського антикорупційного центру з посиланням на дані сайту ProZorro.

Роботи з покосу та прибирання трави проведуть на  площі в 93 га (153 ділянки) у Харківському, Чугуївському, Зміївському, Богодухівському, Куп’янському районі області. Планується до кінця року провести 3 покоси.

Ще одну закупівлю вартістю 4,73 млн грн на покос трави “Шебелинкагазвидобування” замовила для Красноградського відділення, територія якого охоплює ряайони в трьох областях України. Це – Новомосковський та Павлоградський райони Дніпропетровської області, Красноградський та Лозівський райони Харківської області, а також Полтавський район Полтавської області.

На території цього відділення планують покосити траву на площі в 94 га (орієнтовно 220 ділянок). Тут теж заплановано до кінця року провести 3 покоси.

“До складу послуг входить покіс трави, вирубка/вирізка порослі та подрібнення порослі на місці покосу. Висота скошування трави: 3-5 см від рівня землі.”, – повідомили у ХАЦ.

Аукціони мають відбутись 7 липня.

Як повідомляв Харків Times, відділ освіти Люботинської міськради заплатить 2,5 млн грн за капітальний ремонт підвального приміщення в ліцеї №2. Гроші отримає ФОП Андрій Ясинський, раніше був відомий як музикант Dj Bronik.