Підприємця судитимуть за махінації на реконструкції майданчиків street workout у Харкові

Ілюстративне фото

До 8 років позбавлення волі загрожує директору товариства з обмеженою відповідальністю за махінації на реконструкції майданчиків street workout у Харкові. Через його дії бюджету міста нанесено шкоду на 2,2 млн грн.

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Протягом 2019 року директор ТОВ уклав 42 договори з комунальним підприємством. Згідно з договором підприємець зобов’язався провести реконструкцію діючих спортивних майданчиків у м. Харкові, а саме street workout.

Слідство встановило, що виконані підприємством роботи частково не відповідали проектно-технічній документації та вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва. Зокрема, виявлено невідповідності у роботах по бетонуванню фундаментів обладнання, ущільнення піском, щебенем та гранвідсівом.

Проте гроші на рахунок компанії-підрядника були направлені у повному обсязі.

«Внаслідок вчинення обвинуваченим вказаних злочинів Харківській міській раді, відповідно до розрахунків експертиз, спричинено матеріальну шкоду на загальну суму майже 2,2 млн гривень», – розповіли у прокуратурі.

Директора підприємства судитимуть за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем (ч. 3 ст. 191 КК України) та за фактом службового підроблення (ч. 1 ст. 366 КК України).

Справу розглядатимуть у Московському районному суді м. Харкова.

Як повідомляв Харків Times, під час реконструкції спортмайданчиків у шести школах у різних районах міста Харкова приватна фірма перебрала з бюджету понад 800 тис. грн.