У Харкові ліквідують масштабну аварію на каналізаційному колекторі (фото)

Фото: "1562"/Telegram

У Харкові, на проспекті Гагаріна тривають роботи з ліквідації наслідків масштабної аварії на самопливному каналізаційному колекторі діаметром 1500 мм та з глибиною залягання 6 метрів.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міській раді.

«Ремонтно-відновлювальні заходи проводяться цілодобово та в них задіяно близько 70 ремонтників та 30 одиниць спеціалізованої техніки», – йдеться у повідомленні телеграм-каналу міської служби «1562».

Головною причиною аварії спеціалісти «Харківводоканалу» вважають постійні обстріли критичної інфраструктури Харкова російськими загарбниками, «після яких періодично була відсутня електроенергія на стратегічних об’єктах системи водовідведення». Ймовірно це стало причиною порушення гідравлічного режиму роботи на колекторі, що приймає стоки з трьох районів міста.

«На час ремонтних робіт, щоб харків’яни не відчували дискомфорту, застосовуємо альтернативний варіант перекачування стоків», – запевняють комунальники.

Як повідомляв Харків Times, у зв’язку з усуненням складної аварії каналізаційного колектора на проспекті Гагаріна та великим проваллям, яке утворилося на місці аварії, по проспекту тимчасово не ходитиме тролейбус № 5, а тролейбус № 6 змінить маршрут свого руху. Автобуси курсують проспектом у звиклому режимі.