Фонд Говарда Баффета передав громадам Харківщини 42 генератори

Фото: Харківська ОВА

27 громад Харківської області отримають генератори, передані Фондом Говарда Баффета. Генератори надійдуть на об’єкти критичної інфраструктури, у заклади культури, медичні та соціальні установи.

Про це Харків Times повідомили у Харківській ОВА.

Фонд, створений американським бізнесменом Говардом Баффетом, передасть громадам Харківщини 42 генератори. З них 36 генераторів потужністю 70 кВт, а також 6 – по 110 кВт.

Їх отримають, 27 громад, зокрема деокуповані: Дергачівська, Малоданилівська, Липецька, Вільхівська, Роганська, Балаклійська, Ізюмська, Борівська, Барвінківська, Вільхуватська, Вовчанська, Оскільська.

Довідково:

Говард Баффет — американський бізнесмен, філантроп, фотограф, фермер і охоронець природи. Син інвестора-мільярдера Воррена Баффета — одного з найбагатших людей планети та найвідоміших благодійників. Станом на жовтень 2021 року статки Воррена Баффета складали 101,1 мільярдів доларів, що робить його десятою найбагатшою людиною у світі.

Говард Баффет очолює фундацію, робота якої спрямована на вирішення питань військових конфліктів, продовольчої безпеки та гарантування громадської безпеки.

Як повідомляв Харків Timesпольський благодійний фонд «Siepomaga» передав продукти харчування та 75 генераторів для пунктів обігріву в Харкові.

Харківська лікарня отримала генератор від благодійників з Польщі.