Кредитний рейтинг міста Харкова перевищив державний

Міжнародне рейтингове агентство «Moody’s Investors Service» підтвердило кредитний рейтинг міста Харкова, залишивши його на довоєнному рівні

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міськради з посиланням на директор Департаменту економіки та комунального майна Михайла Фатєєва.

Через розв’язану росією повномасштабну війну «Moody’s Investors Service» знизило інвестиційний кредитний рейтинг України, при цьому рейтинг Харкова залишився на колишньому рівні і вперше в історії перевищив рейтинг держави. За словами віце-мера, до цього агентство дотримувалося жорсткого правила, згідно з яким рейтинг територій не міг бути вищим за суверенний.

«Для інвесторів це означає, що Харків здатний розраховуватися з боргами та в змозі забезпечити надання адміністративних та базових послуг. Місто живе, виконує свої фінансові зобов’язання перед інвесторами. На найближче майбутнє це матиме велике значення», – наголосив Михайло Фатєєв.

Як повідомляв Харків Times, 16 червня 2020 року рейтингове агентство «Moody’s Public Sector Europe» підвищило рейтинг емітентa міста Харкова з Caa1 до рівня B3 і змінило прогноз рейтингів з “позитивного” на “стабільний”.