На Салтівській лінії харківського метро буде дещо обмежена посадка до вагонів

Фото: соцмережі

З 18 грудня до 7 січня у зв’язку із Новорічними святами та проведенням святкових масових заходів на станціях Харківського метрополітену буде обмежена посадка пасажирів на поїзди Салтівської лінії.

Про це Харків Times повідомив речник метрополітену Олексій Бітнер.

«У зв’язку з проведенням масових заходів на станціях Харківського метрополітену, з 18 грудня по 7 січня, буде тимчасово обмежена посадка до вагонів поїздів, що курсують Салтівської лінією метрополітену», – сказав він.

Так, у напрямку напрямку від станції «Історичний музей» до станції «Героїв праці» не відбуватиметься посадка в останній (п’ятий) вагон.

А у напрямку від станції «Героїв праці» до станції «Історичний музей» пасажири не сідатимуть у перший вагон.

Харківський метрополітен просить харків’ян «враховувати вказані зміни та рівномірно розміщуватися по платформі під час користування Салтівською лінією метрополітену».

Як повідомляв Харків Times, з 12 грудня й до кінця Новорічних свят буде зачинений для обслуговування пасажирів вестибюль №1 станції метро «Університет» Салтівської лінії. Це пов’язано з тим, що саме на цій станції цього року знаходиться головна новорічна ялинка міста, під якою проходитимуть казкові вистави для дітей та концерт безпосередньо 31 грудня.