Харків’янка Ірина Деха стала чемпіонкою світу з важкої атлетики

Харківська спортсменка Ірина Деха виборола золоту нагороду на чемпіонаті світу, який з 5 грудня триває у Калі (Колумбія).

Про це Харків Times довідався з повідомлення НОК УКраїни.

14 грудня відбулися змагання у ривку у ваговій категорії до 81 кг. У змаганні брали участь відразу дві українки.

26-річна харківянка Ірина Деха виграла з результатом 122 кг. Срібною призеркою стала уродженка Хмельниччини Аліна Марущак, яка підняла штангу вагою 119 кг.

Загалом національна збірна України здобула на турнірі вже три нагороди. Раніше на ЧС у Калі  в ривку у ваговій категорії до 59 кгу виборола бронзову нагороду ще одна харків’янка Каміла Конотоп.

Як повідомляв Харків Times, у квітні 2021 року Ірина Деха примусила Москву слухати Гімн України – харків’янка стала абсолютною чемпіонкою Європи з важкої атлетики, який відбувся у столиці рф.