Сьогодні, 20 жовтня, обмежено електропостачання у громадах Мереф’янського, Люботинського та Зміївського районів Харківської області.
Про це Харків Times повідомили в АТ “Харківобленерго”.
“Вибірково обмежено електропостачання у громадах на території обслуговування Мереф’янського, Люботинського та Зміївського районів електричних мереж. Орієнтовно – на дві години, до 18:00”, – повідомили в компанії.
Енергетики також пообіцяли включити світло раніше, якщо ситуація в мережі вирівняється.
Харківські енергетики припинили електропостачання після відповідного рішення “Укренерго”.
“Через різке збільшення рівня споживання електроенергії Диспетчерській центр «Укренерго» вимушений ввести тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії в Харківській, Сумській, Полтавській областях.”, – повідомив національний оператор.
При цьому в “Укренерго” зазначили, що рішення, яку саму вулицю відключать від електрики приймає оператор розподільчих мереж (обленерго).
Як повідомляв Харків Times, 20-21 жовтня харківські енергетики не планували відключати електрику населенню.