На Харківщині зібрали 90% ранніх зернових та зернобобових

Фото: Сергій Бобок / Харків Times

Аграрії Лозівського та Харківського районів повністю завершили збирання врожаю культур ранньої групи.

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації із посиланням на Департамент агропромислового розвитку ХОВА.

«Ранні зернові та зернобобові культури зібрано на площі 319 тис. га (91%), намолочено 1153 тис. тон зерна при середній урожайності 36,2 ц/га», – повідомили в Департаменті.

Сільгосппідприємства Лозівського району завершили жнива культур ранньої групи та зібрали понад 260 тисяч тон зерна з площі 68 тис. га при середній урожайності 38,3 ц/га.

Аграріями Харківського району намолочено 50 тис. тон ранніх зернових на 16 тис. га при середній врожайності 31,3 ц/га. Тут також завершили жнива ранніх зернових.

Найвищу урожайність ранніх зернових та зернобобових культур мають аграрії Богодухівщини – 43 ц/га. Тут зібрали зерно із 72% площ.

На полях області працювало понад 157 зернозбиральних комбайнів та для перевезення зерна були задіяні 266 одиниць транспортних засобів.

Загалом у Харківській області жнива проходять у п’яти районах: Богодухівському, Красноградському, Лозівському, та на підконтрольних територіях Харківського й Чугуївського районів.

Як повідомляв Харків Times, господарства області завершують збирати врожай ранніх зернових та зернобобових культур.