У Харківській області завершують збирати врожай ранніх зернових

Фото: Харків Times

Господарства області завершують збирати врожай ранніх зернових та зернобобових культур. На сьогодні зібрано майже 90% зерна нового врожаю.

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації із посиланням на Департамент агропромислового розвитку ХОВА.

Ранні зернові та зернобобові культури обмолочено на площі 314 тис. га (90%). Зібрано 1124 тис. тонн зерна при середній урожайності 36 ц/га.

Завершили збирання ранніх зернових та зернобобових культур аграрії Лозівського району, сільськогосподарські підприємства якого зібрали понад 260 тис. тонн зерна з площі 73 тис. га при середній урожайності 36 ц/га.

Аграрії Красноградського району зібрали 242 тис. тонн зерна та обмолотили 97% площ (58 тис. га) при середній врожайності 42 ц/га.

Найвища урожайність ранніх зернових та зернобобових культур в аграріїв Богодухівщини – 43 ц/га, які зібрали 70% площ (40 тис. га) та намолочено 172 тис. тонн зерна.

На полях області працювало понад 795 зернозбиральних комбайнів, для перевезення зерна задіяно 1070 вантажівок.

З початку жнив внаслідок ворожих обстрілів згоріло понад 238 га пшениці та 2 га ячменю.

Як повідомляв Харків Times,станом на 18 серпня у Харківській області було зібрано 800 тис. тон зернових та зернобобових культур нового урожаю.