Українські школярі вибороли медалі на Міжнародній олімпіаді з математики в Норвегії

Фото: life.pravda.com.ua

Харківські школярі здобули чотири медалі на 63-тій Міжнародній олімпіаді з математики, яка пройшла з 6 по 16 липня у місті Осло (Норвегія).

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської міської ради із посиланням на Департамент освіти міськради.

Харків’янин Ігор Пилаєв на International Mathematical Olympiad отримав максимально можливу кількість балів – 42 з 42-х – і став кращим європейським учасником олімпіади. Два роки тому на цій же олімпіаді він виборов срібну медаль, а торік – золоту.

Святослав Денисков набрав 29 балів і, як і торік, нагороджений срібною медаллю. Вадим Гасєєв та Іван Бортновський отримали бронзові нагороди, як і кияни Антон Гаврилюк та Семен Андрієць.

«Такі успіхи – результат багаторічної праці як дітей, так і їхніх вчителів. Уроки у фізико-математичному ліцеї №27 та ліцеї «Імпульс», заняття математичних гуртків, літні та зимові табори – це не могло не дати результатів», – зазначили у міськраді.

«International Mathematical Olympiad» – найстаріша з міжнародних предметних олімпіад. Цьогоріч у ній взяли участь 589 юних математиків зі 104 країн світу. Україну представляли чотири школяри з Харкова та два – з Києва. За підсумками, усі вони стали призерами інтелектуального змагання.

Фото: city.kharkov.ua

Як повідомляв Харків Times, у травні учні з Харкова перемогли у Національному фіналі Міжнародного конкурсу «GENIUS Olympiad Ukraine – 2022».