На Харківщині розпочинається основна сесія національного мультипредметного тесту

Фото: api.chas.news

Сьогодні, 18 липня, у Харківській області розпочинається основна сесія національного мультипредметного тесту, що замінив собою звикле ЗНО.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської обласної військової адміністрації із посиланням на Департамент науки та освіти ХОВА.

Як зазначили у Департаменті, в Харківській області національний мультипредметний тест відбуватиметься в семи населених пунктах.

Дата, час та місце проведення тесту з міркувань безпеки не публікуються. Вся необхідна інформація є у запрошеннях, які отримали вступники на своїх інформаційних сторінках. З цієї ж причини не оприлюднено графік проведення НМТ.

«Учасників НМТ пропускатимуть до тимчасових екзаменаційних центрів за 30 хвилин до початку. Але за 10 хвилин до іспиту пропуск припинять», – попередили у Департаменті.

Також у Департаменті додали, що у разі оголошення повітряної тривоги випускники разом з інструкторами перейдуть до укриттів. Якщо тривога буде нетривалою, тестування продовжиться після неї, якщо вона затягнеться – НМТ перенесуть на додаткову сесію.

Всього передбачено три сесії НМТ: основна – з 18 липня по 10 серпня, додаткова – з 16 по 20 серпня та спеціальна – з 12 по 16 вересня.

Сьогодні – останній день підтвердження участі в додатковій сесії НМТ. Проте можуть додаватися ще учасники у другу хвилю та ті, хто не з’явився чи не завершив основну сесію. Кожен учасник може пройти тест лише один раз.

Як повідомляв Харків Times, 20 травня повідомлялося, що Міністерство освіти і науки внесло міста Харківщини до переліку населених пунктів, де цього року випускники шкіл зможуть пройти національне мультипредметне тестування.