У Харкові обрали формат навчання на наступний учбовий рік

У Харкові навчальний рік 2022/2023 розпочнеться вчасно, з 1 вересня, але учбовий процес буде здійснюватися дистанційно.

Про це Харків Times дізнався з коментаря Харківського міського голови Ігоря Терехова сьогодні, 11 липня, в ефірі національного телемарафону.

За його словами, діти не зможуть вчитися за партами через не вщухаючі російські обстріли, внаслідок яких руйнуються учбові заклади.

“З такою жорстокістю, з якою бомбардують і обстрілюють наші школи, на сьогоднішній день нам не доводиться говорити про навчання дітей у режимі офлайн. Зрозуміло, що ми сьогодні переходимо і готуємося з 1 вересня на онлайн-навчання дітей, тому що обстріл не припиняється.”, – розповів Ігор Терехов.

Він додав, що в онлайн-форматі також навчатимуться харківські студенти.

«Окупанти роблять так, щоб наші діти не могли навчатися у школах та університетах, щоб інфраструктура міста вмирала. Але цим планам не дано справдитися. У новому навчальному році наші школярі та студенти навчатимуться онлайн», – наголосив Ігор Терехов.

Нагадаємо, близько 120 харківських шкіл отримали різні ступені ушкодження внаслідок обстрілу російською армією.

Як повідомляв Харків Times наступний навчальний рік у Харківській області розпочнеться як звично – 1 вересня. Але у якому форматі навчатимуться діти Харківщини, залежить від ситуації з безпекою.