ХТМ просить харків’ян забезпечити доступ до помешкань

КП «Харківські теплові мережі» просить харків’ян забезпечити доступ ремонтних бригад до квартир, аби вчасно усунути перепони для заповнення внутрішньобудинкових систем опалення теплоносієм.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської міської ради із посиланням на ХТМ.

Як повідомили на підприємстві, крім того, ремонтникам важливо перевірити можливі дефекти, які виникли через розмороження мереж.

«До початку опалювального сезону залишилося 100 днів! Фахівці комунального підприємства «Харківські теплові мережі» у посиленому режимі готують систему опалення міста до зими і звертаються із проханням до харків’ян. Якщо вас немає вдома, передайте ключі старшому по під’їзду, або сусідам, яким ви довіряєте. Якщо у вашій квартирі є розморожений радіатор, це може призвести до затоплення всього будинку. Натомість фахівці ХТМ зможуть вчасно вирішити проблему і підготувати ваш будинок до опалювального сезону заздалегідь», – зазначили на підприємстві.

Як повідомляв Харків Times, у ХТМ розповіли, як харків’яни, які не мають лічильників на гарячу воду, але через війну покинули домівку та не користуються послугою, можуть подати заяву для перерахунку.