За минулу добу рятувальники Харківщини загасили 10 спричинених російськими обстрілами пожеж

За добу з 03 по 04 липня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС 10 разів гасили в Харкові та Харківській області пожежі, викликані ворожими обстрілами. «Стратегічними військовими об’єктами» цього разу росіяни «призначили» школу в Шевченківському районі Харкова, СТО, триповерховий житловий будинок, господарчу споруду, гараж та пшеничне поле.

Про це Харків Times повідомили у Головному управлінні ДСНС області.

Одна така пожежа трапилася у Харкові, де сьогодні зранку дві ворожі ракети влучили в гімназію на Павловому полі. На Харківський район області пожеж від обстрілів припало п’ять, ще по дві трапилися в Ізюмському та Чугуївському районах.

Удень вчора, 3 липня, рятувальники загасили велику пожежу в приватному домоволодінні у селі Слобідське Харківського району – там ворожий снаряд влучив у триповерховий приватний будинок. Пожежу на площі 300 кв. метрів гасили 20 рятувальників.

Ближче до вечора на території Барвінківської громади Ізюмського району від російського обстрілу загорілися 30 га пшениці – з вогнем боровся підрозділ ДСНС з Барвінкового.

О 18:05 від ворожого снаряду спалахнула будівля СТО в селищі Циркуни, площа пожежі складала 500 кв. метрів, приборкували полум’я 15 бійців ДСНС.

А вже над ранок дві російські ракети влучили в будівлю гімназії на Павловому полі.

«Триповерхова будівля зазнала серйозних руйнацій. Площа пожежі складала близько 60 кв.м. До ліквідації пожежі було залучено 6 одиниць техніки та 30 чоловік особового складу ДСНС», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Харків Times, сьогодні, 4 липня, «рівно о четвертій годині», російські ракети зруйнували гімназію у Шевченківському районі Харкова, на Павловому полі.