Минулої ночі російські загарбники практично зруйнували Спорткомплекс ХПІ (фото)

Фото: Софія Бобок/Харків Times

У ніч на сьогодні, 24 червня, російські ракети, випущені з білгородської області рф, влучили у будівлю Спортивного комплексу «Політехнік» НТУ «ХПІ» в центрі Харкова. Правоохоронці вже розслідують це чергове порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК).

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

«За даними слідства, в ніч на 24 червня 2022 року військовослужбовці країни-агресора здійснили ракетний удар по спортивному комплексу одного з навчальних закладів у Київському районі м. Харкова. Внаслідок цього сталась руйнація будівлі та виникла пожежа на площі близько 200 кв. метрів», – йдеться у повідомленні.

Зараз першочергові слідчі дії на місці злочину проводить поліція. Далі матеріали кримінального провадження будуть передані за підслідністю до Управління СБУ в Харківській області.

Як повідомляв Харків Times, 5 березня російський літак скинув бомбу на спорткомплекс Харківського національного університету ім. Каразіна «Уніфехт». Будівлю знищено.

Внаслідок авіаудару снарядами невстановленого калібру зруйновано будівлі учбово-спортивного комплексу «Уніфехт» та пошкоджено будинки, розташовані поблизу.