Енергетики відновили електропостачання у трьох селах під Харковом

Фото: Харківобленерго

Енергетики повністю відновили електропостачання у селах Благодатне, Затишшя та Елітне, повернувши електропостачання у близько 500 домоволодінь.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі АТ “Харківобленерго”.

Електропостачання цих сел було порушено через руйнування підчас бойових дій. Тільки-но вщухли обстріли, до своїх осель почали повертатися місцеві мешканці. Нещодавно розпочався рух автобусів, і тепер дістатися покинутих будинків можуть не лише власники автівок. Перед енергетиками постало пріоритетне завдання — у найкоротший термін повернути людям світло.

“Під гуркіт близької канонади фахівці Липецького району електричних мереж привели до ладу розтрощені лінії електропередачі: замінили перебитий провід та пошкоджені вибухами опори. Через великий обсяг аварійно-відновлювальних робіт ремонтні бригади підсилили працівники з Шевченківського району Харківщини, які виїхали з тимчасово окупованої території”, – зазначили у компанії.

Як повідомляв Харків Times, 20 травня у селі Черкаська Лозова Дергачівського району Харківської області дві бригади енергетиків під час проведення ремонту потрапили під обстріл ворожих «градів». Лише дивом ніхто не постраждав.