Окупанти систематично бьють по Старому Салтову – їхати туди небезпечно

Ілюстративне фото

Обласна влада застерігає мирних мешканців їхати до смт Старий Салтів, що в 45 км від Харкова, оскільки селище знаходиться під постійним вогнем окупантів.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської обласної військової адміністрації з посиланням на очільника Олега Синєгубова.

Він пояснив, що біля Старого Салтова і населених пунктів поруч тривають бої.

Голова Харківської ОВА також зазначив, що централізована евакуація зі Старого Салтова поки що не проводиться.

«Ми не посилаємо туди організовані евакуаційні автобуси. Так, планували, але та військова обстановка, яку наразі маємо, не дозволяє нам це зробити», – повідомив керівник області

Він додав, якщо якщо можна буде проїхати – про це обов’язково буде повідомлено. Потрібно чекати офіційних повідомлень від ОВА, від органів місцевого самоврядування.

Олег Синєгубов не уточнив, хто контролює Старий Салтів – ЗСУ чи окупанти. Але в рашистських так званих змі є інформація, що захисники України вже вибили ворога з селища. У своїй хворобливій манері видання окупантів повідомило, що у Старий Салтів зайшли українські підрозділи, зокрема СБУ, та вояки батальону “Кракен”.

Як повідомляв Харків Times, російські окупанти, яких ЗСУ поступово вибивають з передмістя Харкова, зменшують кліькість ударів по місту. Відступаючи, ворог залишає у населених пунктах велику кількість мінувань.