Харківські комунальники щодня лагодять водогони та чистять каналізаційні мережі

Фото: vodokanal.kharkov.ua

Протягом двох днів 10-11 квітня бригади КП «Харківводоканал» 10 разів виїжджали на ремонт пошкоджених водогонів та привели до ладу дев’ять оглядових колодязів.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі підприємства.

Так, у неділю, 10 квітня комунальники усунули п’ять пошкоджень на трубопроводах холодного водопостачання. Сьогодні, 11 квітня, робітники відновлюють п’ять пошкоджених водогонів.

Також на підприємстві повідомили, що лабораторія санітарно-епідеміологічного контролю щоденно досліджує якість води. Фахівці підтверджують, що вода, яка подається в будинки харків’ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

На підприємстві також просять харків’ян докладно повідомляти про виток води, вказуючи місце аварії, точну адресу та номер телефону заявника для уточнення.

Інформацію приймають цілодобово за тел.: 15-33.

Незважаючи на воєнний час система водовідведення міста Харкова функціонує безперебійно, стверджує заступник директора з виробництва Комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» Ігор Вороненко. За його словами, щодня робітники виконують більше 55 заявок на прочищення зовнішніх каналізаційних мереж. Ремонтними роботами займаються 11 районних аварійних бригад та дві бригади ділянки з ремонту мереж каналізації комплексу. До виконання робіт залучається необхідна спецтехніка.

Як повідомляв Харків Times, щодня, ризикуючи жттям під обстрілами рашистів, аварійно-ремонтні бригади КП «Харківводоканал» відновлюють водопостачання та оглядові колодязі у всіх районах Харкова.