“Харківводоканал” закидують хибними повідомленнями про пориви

Фото: vodokanal.kharkov.ua

У Харкові через інтенсивне танення снігу, коли вулицями течуть струмки, побільшала кількість хибних звернень до КП «Харківводоканал» про пориви. На підприємстві просять харків’ян ретельніше перевіряти місця ймовірних протікань води та не здійснювати неперевірених викликів.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі КП “Харківводоканал“.

За словами начальника служби водопровідних мереж Московського району КП «Харківводопостачання» В’ячеслава Глущенка, продовжується інтенсивне танення снігу, вулицями течуть струмки, у зв’язку з чим харків’яни помилково припускають, що це порив водоводу. Так тільки вчора аварійна бригада прийняла чотири такі помилкові виклики аварійних бригад.

«Московський район один із тих, що найбільше страждає від вибухів. Наші ремонтники щодня виконують кілька відновлювальних робіт на трубопроводах холодного водопостачання, плюс проводять реконструкцію 4-5 оглядових колодязів. І це під безперервним обстрілом. Так, ми намагаємося реагувати та перевіряти всі заявки, щоб забезпечити споживачів водою, але коли приїжджаємо, а там немає пориву, а тане сніг, шкода змарнованого часу та марно витраченого палива в автомобілі. Тим більше, що в цей період могли б справді усунути десь аварійну ситуацію на мережах», – наголосив В’ячеслав Глущенко.

Він попросив харків’ян, перш ніж дзвонити та повідомляти про протікання, переконатися, що це саме порив, а не танення снігу та точніше вказувати місце аварійної ситуації.

Також, на підприємстві повідомили, що вчора, 21 березня, ремонтні бригади Комплексу «Харківводопостачання» відновили трубопроводи в Московському, Новобаварському та Шевченківському районах міста. Сьогодні мережі ремонтують в Індустріальному, Новобаварському та Шевченківському районах. А колодязі вчора і сьогодні, реставрують по всьому місту.

Як повідомляв Харків Times, «Харківводоканал» просить допомогти із запчастинами.