Харківські фехтувальники вибороли бронзу на етапі Кубка світу

Етап Кубка світу з фехтування на шпагах серед юніорів пройшов 19 та 20 лютого у швейцарському Вінтертурі. Харківські спортсмени посіли третє місце у командних змаганнях.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі обладміністрації.

Харківські шпажисти Роман Самойлов та Андрій Опанасенко у складі збірної України разом із киянином Микитою Кошманом та Левом Корнієнком з Дніпра перемогли у 1/8 команду Норвегії з рахунком 45:28 та Естонії — 42:40. Але у півфіналі вони поступилися швейцарцям із рахунком 37:45.

За бронзові медалі українські фехтувальники змагалися із командою США. На останніх боях українці змогли виграти із рахунком 45:41.

Як повідомляв Харків Times, харків’яни стали віце-чемпіонами етапу Кубка світу з фехтування. Роман Свічкар та Ян Сич у складі збірної України стали призерами турніру у Сочі.