ДБР розпочало розслідувати спробу фальсифікації справи ДТП з машиною Ярославського

Державне бюро розслідувань порушило кримінальне провадження щодо спроби фальсифікації справи щодо смертельної ДТП між Чугуєвом та Мартовим з машиною Олександра Ярославського.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі ДБР.

Досудове розслідування розпочато за фактом притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності (ч. 2 ст. 372 Кримінального кодексу).

“Усі без виключення розслідування мають здійснюватися об’єктивно і неупереджено, не зважаючи ні на прізвища, ні на гроші, ні на попередні здобутки чи посади. Бюро завжди діяло, керуючись принципами верховенства права і не “призначало” винних, навіть через суспільний тиск”, – наголосив директор ДБР Олексій Сухачов.

Як повідомляв Харків Times, поліція шукає винуватця смертельного ДТП на 534 км траси Київ-Харків-Довжанський у Чугуєві та встановлює особу загиблого. Тіло чоловіка віком 50 років виявили увечері 9 лютого.

На місці ДТП знайшли номери одного з автомобілів кортежу бізнесмена Олександра Ярославського.

У МВС заявили, що мають намір викликати Ярославського на допит, а ЗМІ відстежили відліт бізнесмена з Харкова до Лондона.

Компанія DCH, бенефіціаром якої є Олександр Ярославський, виступила з офіційною заявою з приводу нічної ДТП під Чугуєвом: автомобіль той, водій інший, бізнесмен вирушив до Лондона за заздалегідь наміченим графіком.

У прокуратурі розповіли, що винуватець ДТП сам з’явився до правоохоронців, але це не є підставою відмовитися від інших версій.  Проте ввечері 10 лютого водієві вже повідомили про підозру за двома статтями КК. Міністр МВС заявив, що звільняє з посади начальника харківської поліції Станіслава Перліна, а генпрокурор — що бере справу під особистий контроль.

За даними ЗМІ, на водія Ярославського відкрили справу за неправдиві свідчення.