Харків’янки посіли призові місця на етапі Кубка Європи з шорт-треку

Другий етап Danubia Series Кубка Європи з шорт-треку відбувся в чеському Бенаткі-над-Йізероу. Три харківські спортсменки-юніорки посіли призові місця.

Про це Харків Times повідомили в Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

У віковій категорії «юніорки Е» харків’янка Єлизавета Соловйова фінішувала першою на дистанції 500 м. У загальному заліку вона стала другою.

У цій же категорії Катерина Моїсеєва посіла друге місце на дистанції 222 м і третє — на дистанції 333 м. В результаті в неї «бронза» у загальному заліку.

У категорії «юніорки D» Катерина Соловйова стала другою на дистанції 777 м і третьою — у загальному заліку.

Як повідомляв Харків Times, ці ж юні спортсменки завоювали призові місця на першому етапі того ж кубка, який проходив на початку вересня в Словаччині.